Pakiet Prezentacyjny

Wybierasz się na rozmowę z klientem i masz zamiar zaprezentować różne modele kubków oraz  technik zdobienia – Pakiet Prezentacyjny będzie idealny.

 

 

Co to takiego?

To sprytna czarna walizeczka, a w niej 9 różnych modeli kubków, prezentujących wszystkie dostępne  sposoby zdobienia.

W przypadku produktu takiego jak kubek, sam katalog czy zdjęcie w internecie to za mało. Chcemy poczuć czy kubek jest ciężki czy lekki, jak leży w dłoni, czy ma wygodny uchwyt itd. W Pakiecie Prezentacyjnym znajdziesz przykłady kubków wykonanych z różnych materiałów: porcelany Super White, porcelany New Bone China czy porcelitu, więc można sprawdzić czym charakteryzują się poszczególne rodzaje ceramiki. Pakiet zawiera przykłady różnych szkliw z oferty podstawowej jak i malowania na konkretny kolor Pantone. Pokazujemy również możliwości zdobienia złotem i platyną, nadruk wykonany kalkomanią ceramiczną oraz organiczną, malowanie krawędzi, grawer oraz magic print.

W Pakiecie Prezentacyjnym znajduje się ulotka opisująca wszystkie podstawowe pojęcia z zakresu zdobienia ceramiki oraz aktualne Katalogi. Nasze katalogi, jak co roku, mają podwójną okładkę i w szybki sposób mogą stać się Twoimi katalogami – wystarczy zerwać pierwszą okładkę i na ostatniej stronie umieścić swoje dane.

Jak zdobyć Pakiet Prezentacyjny?

Napisz do naszego działu handlowego – wyślemy przesyłkę z Pakietem na wskazany adres za jedyne 50 zł netto.

Pakiet Prezentacyjny jest niezbędny jeżeli chcesz rzetelnie i profesjonalnie zaprezentować klientowi szeroki wachlarz kubków Mart Ceramic.

Image
Pakiet Prezentacyjny