Blog

Ofera Świąteczna 2019

Przedstawiamy Państwu specjalną ofertę na ceramikę z motywami świątecznymi. Przygotowaliśmy kubki, filiżanki oraz zestawy z różnorodnymi zdobieniami - od jednokolorowych elementów jak śnieżynki na kubku Geo, po dekorowaną prawdziwym złotem filiżankę Classic. Na każdym elemencie istnieje możliwość dodatkowego logowania.

Więcej
Krawędzie złotem malowane

Dekoracja ceramiki reklamowej, jaką jest malowanie krawędzi, jest wykonywana metodą malowania ręcznego farbami ceramicznymi. Takie zdobienia części wyrobów ceramicznych (brzeg, ucho), to nie tylko zwykłe farby ceramiczne. Często zapominamy o możliwości uszlachetnienia naszej ceramiki złotem, które łączone tak z białym szkliwem, jak i ze szkliwami kolorowymi przynosi zachwycające efekty.

Więcej
Norwoks 2019

20-marca 2019 w Katowicach przy ulicy Ligockiej, w Parku Naukowo-Technicznym Euro-Centrum odbyło się zorganizowane przez agencję reklamową Norwoks spotkanie, w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć. Celem spotkania była prezentacja nowości oraz analiza aktualnych trendów w branży upominków. Gosię i Iwonę, które tym razem reprezentowały Mart, odwiedziło ponad 60 firm.

Więcej
Promo Show Professional

Spotkanie TOP DOSTAWCÓW z przedstawicielami TOP AGENCJI REKLAMOWYCH (polskich i zagranicznych) już za nami. Powiało świeżością, a kameralna atmosfera spotkań zaowocowała zupełnie nową jakością relacji biznesowej.


Bardzo dziękujemy wszystkim za to wyjątkowe spotkanie.

Więcej
Rema Days 2019

15. lutego zakończyła się kolejna, jubileuszowa edycja jednej z największych imprez wystawienniczych w Nadarzynie – Rema Days. W ciągu 3-ch dni imprezę odwiedziło 21 112 zwiedzających z 54 krajów oraz 810 wystawców, w tym mart ceramic.
Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających, a gwiazdami targów okazały się modele Dolly i Geo. Spore zainteresowanie wzbudziły też nasze porcelanowe nowości Alf i Ben.

Więcej
Promo Show 2019

February 12-13 we are at Promo Show Professional. A completely new quality of B2B meetings on the market of promotional items. More details here: http://www.psp2019.pl/ See you soon!

Więcej
Promo Show 2019

Jutro i pojutrze (12-13 lutego) jesteśmy na Promo Show Professional.

Więcej
PSI 2019

Tak było na PSI 2019. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Do zobaczenia w przyszłym roku.

Więcej
Dodatkowy Rabat 5%

Promocja! Wszystkie zamówienia złożone do końca lutego 2019 objęte zostały dodatkowym, 5-cioprocentowym rabatem. Promocja już trwa - dotyczy całego asortymentu. Szczegółowe informacje w Dziale Handlowym!

Więcej
Rema Days 2019

Podobnie jak w latach ubiegłych zapraszamy na RemaDays Warsaw 2019 - międzynarodowe targi reklamy i druku.

Tym razem znajdziecie nas w hali F na stoisku E19. Zainspirowani Waszymi sugestiami przygotowaliśmy w tym roku kilka interesujących nowości.

Mamy też małe upominki dla tych, którzy będą chętni, by wziąć udział w kreatywnej, niezobowiązującej zabawie.

Po szczegóły dotyczące imprezy odsyłamy na stronę organizatora: http://www.remadays.com

Do zobaczenia!!!

Więcej
Oferta specjalna na zestaw Ewa set

Do końca września kubek z przykrywką/podstawką Ewa set w super promocyjnej cenie.

Ten dwuelementowy zestaw jest wykonany z bardzo dobrej jakościowo porcelany new bone china,

składa się z kubka Ewa o pojemności 315 ml oraz podstawki/przykrywki o średnicy 95 mm.

" class="item_published">2018-07-05 11:07:08
Więcej