Blog

PSI 2020

zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach PSI 2020

Więcej
EKGreklamy - Katowice 2019

Nasi eksperci dzielili się swoją wiedzą na temat ceramiki, możliwości jej zdobienia oraz wykorzystania jej jako narzędzia marketingowego z uczestnikami organizowanej przez Fabryka Magika konferencji EKGreklamy.

Więcej
Ofera Świąteczna 2019

Przedstawiamy Państwu specjalną ofertę na ceramikę z motywami świątecznymi. Przygotowaliśmy kubki, filiżanki oraz zestawy z różnorodnymi zdobieniami - od jednokolorowych elementów jak śnieżynki na kubku Geo, po dekorowaną prawdziwym złotem filiżankę Classic. Na każdym elemencie istnieje możliwość dodatkowego logowania.

Więcej
Krawędzie złotem malowane

Dekoracja ceramiki reklamowej, jaką jest malowanie krawędzi, jest wykonywana metodą malowania ręcznego farbami ceramicznymi. Takie zdobienia części wyrobów ceramicznych (brzeg, ucho), to nie tylko zwykłe farby ceramiczne. Często zapominamy o możliwości uszlachetnienia naszej ceramiki złotem, które łączone tak z białym szkliwem, jak i ze szkliwami kolorowymi przynosi zachwycające efekty.

Więcej
Norwoks 2019

20-marca 2019 w Katowicach przy ulicy Ligockiej, w Parku Naukowo-Technicznym Euro-Centrum odbyło się zorganizowane przez agencję reklamową Norwoks spotkanie, w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć. Celem spotkania była prezentacja nowości oraz analiza aktualnych trendów w branży upominków. Gosię i Iwonę, które tym razem reprezentowały Mart, odwiedziło ponad 60 firm.

Więcej
Promo Show Professional 2019

Spotkanie TOP DOSTAWCÓW z przedstawicielami TOP AGENCJI REKLAMOWYCH (polskich i zagranicznych) już za nami. Powiało świeżością, a kameralna atmosfera spotkań zaowocowała zupełnie nową jakością relacji biznesowej.

Więcej
Rema Days 2019

15. lutego zakończyła się kolejna, jubileuszowa edycja jednej z największych imprez wystawienniczych w Nadarzynie – Rema Days.

Więcej
Promo Show 2019

Jutro i pojutrze (12-13 lutego) jesteśmy na Promo Show Professional. Zupełnie nowa jakość spotkań B2B na rynku artykułów promocyjnych.

Więcej
Kubek Alli w promocyjnej cenie - luty 2019

Do końca lutego porcelanowy kubek z przykrywką i zaparzaczem Alli w super promocyjnej cenie. Alli będzie doskonałym towarzyszem w okresie wiosennych detoksów. Jest nie tylko praktyczny, ale także wyjątkowo wygodny i estetyczny.

Więcej
PSI 2019

Tak było na PSI 2019. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Do zobaczenia w przyszłym roku.

Więcej
Dodatkowy Rabat 5%

Promocja! Wszystkie zamówienia złożone do końca lutego 2019 objęte zostały dodatkowym, 5-cioprocentowym rabatem. Promocja już trwa - dotyczy całego asortymentu. Szczegółowe informacje w Dziale Handlowym!

Więcej
Rema Days 2019

Podobnie jak w latach ubiegłych zapraszamy na RemaDays Warsaw 2019 - międzynarodowe targi reklamy i druku.

Tym razem znajdziecie nas w hali F na stoisku E19. Zainspirowani Waszymi sugestiami przygotowaliśmy w tym roku kilka interesujących nowości.

Mamy też małe upominki dla tych, którzy będą chętni, by wziąć udział w kreatywnej, niezobowiązującej zabawie.

Po szczegóły dotyczące imprezy odsyłamy na stronę organizatora: http://www.remadays.com

Do zobaczenia!!!

Więcej