Blog

Kubek Personalizowany

Personalizowane kubki idealnie wpisują się w aktualne standardy ekologii, do tego są higieniczne i wielokrotnego użytku.

Więcej
Transport gratis

Zamawiając u nas nie płacisz za transport. 

Pragniemy wspierać naszych Klientów w tych trudnych czasach i oferujemy transport gratis.

Więcej
Ważna informacja

Obecna sytuacja na rynku jest skomplikowana i wiele firm ogranicza swoje działania. Chcielibyśmy zapewnić, że pracujemy normalnie, oczywiście z zachowaniem procedur bezpieczeństwa.

Więcej
PSI 2020

zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach PSI 2020

Więcej
EKGreklamy - Katowice 2019

Nasi eksperci dzielili się swoją wiedzą na temat ceramiki, możliwości jej zdobienia oraz wykorzystania jej jako narzędzia marketingowego z uczestnikami organizowanej przez Fabryka Magika konferencji EKGreklamy.

Więcej
Ofera Świąteczna 2019

Przedstawiamy Państwu specjalną ofertę na ceramikę z motywami świątecznymi. Przygotowaliśmy kubki, filiżanki oraz zestawy z różnorodnymi zdobieniami - od jednokolorowych elementów jak śnieżynki na kubku Geo, po dekorowaną prawdziwym złotem filiżankę Classic. Na każdym elemencie istnieje możliwość dodatkowego logowania.

Więcej
Krawędzie złotem malowane

Dekoracja ceramiki reklamowej, jaką jest malowanie krawędzi, jest wykonywana metodą malowania ręcznego farbami ceramicznymi. Takie zdobienia części wyrobów ceramicznych (brzeg, ucho), to nie tylko zwykłe farby ceramiczne. Często zapominamy o możliwości uszlachetnienia naszej ceramiki złotem, które łączone tak z białym szkliwem, jak i ze szkliwami kolorowymi przynosi zachwycające efekty.

Więcej
Norwoks 2019

20-marca 2019 w Katowicach przy ulicy Ligockiej, w Parku Naukowo-Technicznym Euro-Centrum odbyło się zorganizowane przez agencję reklamową Norwoks spotkanie, w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć. Celem spotkania była prezentacja nowości oraz analiza aktualnych trendów w branży upominków. Gosię i Iwonę, które tym razem reprezentowały Mart, odwiedziło ponad 60 firm.

Więcej