Ceramika reklamowa

Image
ceramika reklamowa

 

CERAMIKA REKLAMOWA

 

Trafiłeś pod dobry adres. Ceramika to nasza pasja, a zarazem fantastyczny nośnik reklamy.

Znajdziesz u nas kubki reklamowe, na których umieścimy Twoje logo, a może i coś więcej...

Ceramika reklamowa to nie tylko kubki firmowe http://mart.com.pl/oferta/kubki , ale też filiżanki http://mart.com.pl/oferta/filizanki i ciekawe zestawy http://mart.com.pl/oferta/zestawy-inne . Mogą to być garnitury do kawy, serwisy, a także podstawki.

Naszym hitem jest zapakowany w eleganckie pudełko zestaw Tea4U http://mart.com.pl/zestawy-inne/tea-4u#. To czajniczek z filiżanką i spodkiem wykonany z porcelany. Ozdobiony w oryginalny sposób może stać się prezentem, który ucieszy każdego.

Ceramika reklamowa to grupa gadżetów praktycznych, a do tego z dużym ładunkiem emocjonalnym. Każdy ma swój ulubiony kubek czy filiżankę.

Wybór ceramiki mamy szeroki. W ofercie posiadamy wiele modeli o zróżnicowanych kształtach

i bogatej kolorystyce. Kolory nas wyróżniają. Jeżeli szukasz określonego - np. fioletowego

zaznacz wybrane okienko izdecyduj, który model Ci odpowiada http://mart.com.pl/oferta/kubki?field_color_image_value%5B%5D=fioletowy . W ofercie podstawowej znajdziesz 19 kolorów, w tym 3 matowe http://mart.com.pl/baza-wiedzy/pl-oferta-podstawowa-barwienia-kubkow. Jeżeli ta paleta nie jest dla Ciebie wystarczająca możesz skorzystać z malowania pod Pantone http://mart.com.pl/baza-wiedzy/pl-multicolor - i tutaj wybór jest nieograniczony.

Przejdźmy do materiałów. Ceramika reklamowa to u nas głównie porcelana New Bone China, ale też i porcelana Super White, jak i porcelit.

Mamy też u siebie propozycje z polskich fabryk porcelany. Kubki to Opty http://mart.com.pl/kubki/opty i Ida http://mart.com.pl/kubki/ida, a także

przechodzący swoją drugą młodość kubek Hel http://mart.com.pl/kubki/hel. Filiżanki ze spodkami

http://mart.com.pl/oferta/filizanki – pierwszych 5 modeli to polskiej produkcji porcelana.

Ceramika reklamowa to to prócz samego produktu zdobienie. Nasza główna technologia to kalkomania ceramiczna z wypałem w temp. 800 C http://mart.com.pl/baza-wiedzy/pl-kalkomania-ceramiczna. Oferujemy również grawer http://mart.com.pl/baza-wiedzy/pl-grawer. Ciekawa propozycja to nadruk tablicowy http://mart.com.pl/baza-wiedzy/pl-nadruk-tablicowy czy Magic Print http://mart.com.pl/baza-wiedzy/pl-magic-print. Warto też ubarwić kubek np. poprzez malowanie krawędzi http://mart.com.pl/baza-wiedzy/pl-malowanie-krawedzi .

Na szczęście, dla nas, ludzie z czegoś pić muszą. Kubek czy filiżanka stoją na biurkach w pracy

i warto zwrócić uwagę, że mamy do wykorzystania wcale nie małą powierzchnię reklamową.

25 lat doświadczenia w produkcji ceramiki reklamowej zobowiązuje. Chętnie służymy radą i pomocą w przygotowaniu ciekawego projektu, by Twój kubek czy filiżanka były niepowtarzalne.

Dla szukających inspiracji stworzyliśmy Katalog Zdobień, z którego możesz skorzystać http://mart.com.pl/katalog_dekoracji.

Zatem postaw na ceramikę reklamową, wybierz coś z naszej oferty. Masz do dyspozycji elektroniczny katalog http://mart.com.pl/katalog_produktow. Złóż zapytanie http://mart.com.pl/contact. Możesz sam o każdej porze dnia i nocy przygotować kalkulację.

Pomoże w tym kalkulator na naszej stronie KALKULATOR online: http://mart.com.pl/user/login/, instrukcja do korzystania z kalkulatora online: http://mart.com.pl/files. Skonfiguruj swój wymarzony kubek. To naprawdę proste, choć wybór szeroki.

 

Pamiętaj – ceramika reklamowa to jeden z najwdzięczniejszych gadżetów :)