Kubki reklamowe z nadrukiem

Image
Kubki reklamowe z nadrukiem

W ofercie naszej firmy znajdują się kubki reklamowe, fiilżanki reklamowe, kufle szklane. Wykonujemy kubki z nadrukiem według projektów klienta. Ceramika reklamowa to doskonały gadżet.

- Ja dzwonię w sprawie kubków reklamowych!

To słowa, które słyszymy po kilkadziesiąt razy dziennie. I tak od 18 lat. Kubki z nadrukiem to nasza pasja. Spośród gadżetów reklamowych kubki firmowe cieszą się największym powodzeniem

I słusznie, bo kubek, filiżanka, kufel, czy szklanka to nie tylko produkt codziennego użytku, ale i emocje. Każdy ma swój ulubiony kubeczek, w którym pije kawkę bądź herbatkę. Przypomnijmy sobie ile to razy wracając z podróży, najmilszy moment to usiąść w fotelu otulając dłońmi kubek z ulubioną gorącą herbatą. I tak grzejąc się, i popijając, cieszymy się, że jesteśmy w domu.

Nasi klienci przyjeżdżając do firmy Mart i patrząc na ściany wyłożone kubkami reklamowymi z nadrukiem wykrzykują:

- Boże, ile kubków! Możecie je traktować jak jednorazówki.

I zdziwienie, że każdy z nas ma swój ulubiony kubek, w którym pije od lat.

W tym miejscu przechodzimy do gustów i mód, w doborze ceramiki. Czy porcelana, czy może kubki kolorowe, czy też szklane? Czy duże czy małe ? A może gustowna filiżanka ze spodeczkiem?

Wybór mamy duży. Głównie to ceramika chińskiej produkcji. Chiny to przecież kolebka porcelany. Ale w ofercie znajduje się też porcelit polskiej produkcji i wyroby rodzimych fabryk porcelany. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. W naszej ofercie znajdziecie Państwo białe kubki, kolorowe, i modną dzisiaj porcelanę kostną, a także filiżanki, inne wyroby ceramiczne oraz szkło.

Dalej przechodzimy do sedna, czyli do zdobienia. Specjalizujemy się w zdobieniu ceramiki reklamowej kalkomanią ceramiczną, z wypałem w temperaturze 800 C. Tego typu zdobienie daje trwały efekt, a i możliwości są duże. Bo można zdobić też w środku, na uchu, czy od spodu.

Jeżeli będą kłopoty z pomysłem na własny kubek reklamowy – mamy cudownego grafika, który wspomoże. Bo dzisiaj nie wystarczy wybrać model kubka reklamowego i nanieść na niego logo firmy. Coraz bardziej cenione jest atrakcyjne zdobienie, a logotyp dyskretny.

Po co te nadruki ?

Bo kubek z nadrukiem to wspaniały nośnik reklamowy. Ile gadżetów reklamowych zaraz po otrzymaniu ląduje w koszu? Kubek, czy filiżanka – nigdy. Zawsze się przyda. I przypomina, czy też informuje o ofiarodawcy.

Zachęcam zatem Państwa do skorzystania z usług naszej firmy w zakresie zdobionej ceramiki. Zapewniamy profesjonalną obsługę i dobry produkt – kubek reklamowy !